Obecność na Targach BUDMA - montemmedia.vanet.pl

Moje Wnętrza

Obecność na Targach BUDMA

Pierwsza impreza targowa, na którą się wybierzemy w 2020 roku to Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Czterodniowa, ogromna impreza zgromadzi tysiące odwiedzających zainteresowanych tematyką budowlaną i wnętrzarską. Odbędzie się w dniach 04-07.02.2020 r. Jak co roku, organizatorzy spodziewają się nawet 50000 odwiedzających i 1000 wystawców z całego świata. Wśród nich oczywiście będziemy my. Rozdamy drukowane katalogi Moje Wnętrza wszystkim osobom, które będą poszukiwać rozwiązań z zakresu budowy, wykończenia i urządzenia mieszkań.
Targi zapraszają do siebie przede wszystkim inwestorów, wykonawców, architektów i handlowców. To więc doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty i nabycia nowych kontaktów biznesowych.
Międzynarodowe Targi Poznańskie to organizator, z którym współpracujemy od lat i jesteśmy pewni, że tym razem również sprosta wymaganiom wystawców i odwiedzających. Według badań udostępnionych na stronie www.budma.pl, aż 99% uczestników zarekomenduje targi współpracownikom i znajomym.

Katalog drukowany
Najważniejszy element całej kampanii. Dlatego Waszej reklamie, która się w nim znajdzie, poświęcamy dużo czasu i dbamy o każdy szczegół. 
Nasz Dział Graficzny ustali z Wami koncepcję projektu. Na podstawie wytycznych oraz materiałów stworzymy propozycję, która odda to, co w Was najlepsze.
Następnie, skład katalogu oddamy do zaprzyjaźnionej drukarni, skąd po kilku dniach wróci do nas w postaci pachnących, drukowanych magazynów. Tego samego dnia wszystkie katalogi zostaną przez nas zapakowane, zaadresowane i wysłane do Was. Zawsze jest nam miło, gdy wstawiacie zdjęcia katalogu na Wasze profile społecznościowe. Wówczas wiemy, że podoba Wam się efekt finalny i doceniacie naszą pracę. 
Z dumą prezentujemy Waszą reklamę na imprezach targowych. Pokazujemy ją każdemu, kto szuka inspiracji i gotowych rozwiązań związanych z Waszą działalnością. 

Zaproszenie na Targi
Macie ochotę odwiedzić nas na Targach? Zapraszamy z otwartymi ramionami. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się z Wami i podamy najważniejsze informacje:
• datę oraz miejsce wydarzenia
• numer naszego stoiska 
• szczegóły dotyczące wejściówek

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam z łatwością znajdziecie informacje o imprezie, na którą się wybieramy by rozdać katalogi z Waszą reklamą. Polub nas żeby być na bieżąco: www.facebook.com/montemmediapl

Relacja z Targów
Jesteście na bieżąco z informacjami na temat dystrybucji katalogów z Waszą reklamą. Relację z Targów znajdziecie zawsze na naszym fanpage'u. Publikujemy zdjęcia i wiadomości na temat naszego stoiska, zainteresowania magazynami i zapraszamy Was do odwiedzin.
Szczegółowe informacje na temat naszej obecności na Targach otrzymacie wraz z Raportem z działań marketingowych.


Udostępnij