Obecność na Targach Home Decor - montemmedia.vanet.pl

Home&Life

Obecność na Targach Home Decor

W dniach 25-28.02.2020 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Wnętrz HOME DECOR. Tę imprezę znają wszyscy wielbiciele designu - zarówno przedstawiciele firm działających w branży wnętrzarskiej, jak i odwiedzający, poszukujący najlepszych, najmodniejszych rozwiązań do swoich domów. 

Będziemy tam również my, z drukowanymi katalogami Home&Life. Pokażemy Waszą reklamę wszystkim zainteresowanym i rozdamy magazyny zarówno odwiedzającym, jak i wystawcom poszukującym partnerów do współpracy.
Szeroki zakres tematyczny Targów pozwala na stworzenie katalogu bogatego w różnorodne oferty, dzięki czemu łatwiej będzie Wam dotrzeć do osób zainteresowanych Waszą działalnością. Na HOME DECOR znajdą się:
• Dekoracje
• Oświetlenie
• Tekstylia
• Wyposażenie kuchni i łazienki
• Elementy wykończenia wnętrz
• Usługi w zakresie aranżacji wnętrz
• Wydawnictwa
• Organizacje branżowe

Międzynarodowe, czterodniowe Targi to świetna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług ogromnemu gronu odwiedzających. Edycja z 2019 roku przyciągnęła prawie 22000 osób z 65 krajów. W 11 pawilonach, na powierzchni 62000 metrów kwadratowych, zaprezentowało się ponad 450 wystawców z kilkunastu krajów.

Katalog drukowany
Najważniejszy element całej kampanii. Dlatego Waszej reklamie, która się w nim znajdzie, poświęcamy dużo czasu i dbamy o każdy szczegół. 
Nasz Dział Graficzny ustali z Wami koncepcję projektu. Na podstawie wytycznych oraz materiałów stworzymy propozycję, która odda to, co w Was najlepsze.
Następnie, skład katalogu oddamy do zaprzyjaźnionej drukarni, skąd po kilku dniach wróci do nas w postaci pachnących, drukowanych magazynów. Tego samego dnia wszystkie katalogi zostaną przez nas zapakowane, zaadresowane i wysłane do Was. Zawsze jest nam miło, gdy wstawiacie zdjęcia katalogu na Wasze profile społecznościowe. Wówczas wiemy, że podoba Wam się efekt finalny i doceniacie naszą pracę. 
Z dumą prezentujemy Waszą reklamę na imprezach targowych. Pokazujemy ją każdemu, kto szuka inspiracji i gotowych rozwiązań związanych z Waszą działalnością. 

Zaproszenie na Targi
Macie ochotę odwiedzić nas na Targach? Zapraszamy z otwartymi ramionami. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się z Wami i podamy najważniejsze informacje:
• datę oraz miejsce wydarzenia
• numer naszego stoiska 
• szczegóły dotyczące wejściówek

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam z łatwością znajdziecie informacje o imprezie, na którą się wybieramy by rozdać katalogi z Waszą reklamą. Polub nas żeby być na bieżąco: www.facebook.com/montemmediapl

Relacja z Targów
Jesteście na bieżąco z informacjami na temat dystrybucji katalogów z Waszą reklamą. Relację z Targów znajdziecie zawsze na naszym fanpage'u. Publikujemy zdjęcia i wiadomości na temat naszego stoiska, zainteresowania magazynami i zapraszamy Was do odwiedzin.
Szczegółowe informacje na temat naszej obecności na Targach otrzymacie wraz z Raportem z działań marketingowych.


Udostępnij