Obecność na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - Warszawa - montemmedia.vanet.pl

Moje Wnętrza

Obecność na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - Warszawa

W marcu zostaniemy wystawcami na dobrze nam znanych Targach, organizowanych przez Murator EXPO. Tym razem, w dniach 7-8.03.2020 roku, rozdamy katalogi Moje Wnętrza w naszej stolicy. To wydarzenie jest jednym z najchętniej odwiedzanych eventów wnętrzarskich w tej części Polski. Odwiedzają je zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i goście z pozostałych części kraju.

Impreza rokrocznie przyciąga tysiące odwiedzających, który poszukują zarówno możliwości zakupu domu lub mieszkania, jak i rozwiązań dotyczących aranżacji wnętrz.

Katalog Moje Wnętrza rozdamy gościom zainteresowanym propozycjami wykończenia, dekoracji, wyposażenia wnętrz oraz zielonej przestrzeni wokół domu. Magazyny trafią również do rąk tych wystawców, którzy wyrażą chęć nawiązania kontaktów biznesowych z Wami. 

Katalog drukowany
Najważniejszy element całej kampanii. Dlatego Waszej reklamie, która się w nim znajdzie, poświęcamy dużo czasu i dbamy o każdy szczegół. 
Nasz Dział Graficzny ustali z Wami koncepcję projektu. Na podstawie wytycznych oraz materiałów stworzymy propozycję, która odda to, co w Was najlepsze.
Następnie, skład katalogu oddamy do zaprzyjaźnionej drukarni, skąd po kilku dniach wróci do nas w postaci pachnących, drukowanych magazynów. Tego samego dnia wszystkie katalogi zostaną przez nas zapakowane, zaadresowane i wysłane do Was. Zawsze jest nam miło, gdy wstawiacie zdjęcia katalogu na Wasze profile społecznościowe. Wówczas wiemy, że podoba Wam się efekt finalny i doceniacie naszą pracę. 
Z dumą prezentujemy Waszą reklamę na imprezach targowych. Pokazujemy ją każdemu, kto szuka inspiracji i gotowych rozwiązań związanych z Waszą działalnością. 

Zaproszenie na Targi
Macie ochotę odwiedzić nas na Targach? Zapraszamy z otwartymi ramionami. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się z Wami i podamy najważniejsze informacje:
• datę oraz miejsce wydarzenia
• numer naszego stoiska 
• szczegóły dotyczące wejściówek

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam z łatwością znajdziecie informacje o imprezie, na którą się wybieramy by rozdać katalogi z Waszą reklamą. Polub nas żeby być na bieżąco: www.facebook.com/montemmediapl

Relacja z Targów
Jesteście na bieżąco z informacjami na temat dystrybucji katalogów z Waszą reklamą. Relację z Targów znajdziecie zawsze na naszym fanpage'u. Publikujemy zdjęcia i wiadomości na temat naszego stoiska, zainteresowania magazynami i zapraszamy Was do odwiedzin.
Szczegółowe informacje na temat naszej obecności na Targach otrzymacie wraz z Raportem z działań marketingowych.


Udostępnij