Obecność na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - Wrocław - montemmedia.vanet.pl

Moje Wnętrza

Obecność na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - Wrocław

Jesienią odbędzie się kolejna edycja wrocławskich targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez Murator EXPO. W dniach 5-6.09.2020 roku rozdamy na nich drukowane katalogi Moje Wnętrza z Waszą reklamą. Ostatnią, wrocławską imprezę odwiedziło ponad 8500 osób, które poszukiwały wiedzy i wsparcia w bezpiecznym zakupie mieszkań oraz propozycji dotyczących urządzenia wnętrz. 

Targi przyciągają deweloperów, agencje nieruchomości oraz projektantów, którzy chętnie korzystają z rozwiązań dostępnych w katalogach Moje Wnętrza. Jednak przede wszystkim, rozwiązania przedstawiane w magazynie kierujemy do odbiorców indywidualnych, by pomóc im w wykończeniu i aranżacji wymarzonego lokum.

Odwiedzający Targi mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji w punktach doradczych: finanse, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz.

W pierwszych dniach lutego, na Stadionie Wrocław, pojawimy się oczywiście również my, jak zawsze dbając o to, by cały nakład katalogów Moje Wnętrza trafił w odpowiednie ręce.

Katalog drukowany
Najważniejszy element całej kampanii. Dlatego Waszej reklamie, która się w nim znajdzie, poświęcamy dużo czasu i dbamy o każdy szczegół. 
Nasz Dział Graficzny ustali z Wami koncepcję projektu. Na podstawie wytycznych oraz materiałów stworzymy propozycję, która odda to, co w Was najlepsze.
Następnie, skład katalogu oddamy do zaprzyjaźnionej drukarni, skąd po kilku dniach wróci do nas w postaci pachnących, drukowanych magazynów. Tego samego dnia wszystkie katalogi zostaną przez nas zapakowane, zaadresowane i wysłane do Was. Zawsze jest nam miło, gdy wstawiacie zdjęcia katalogu na Wasze profile społecznościowe. Wówczas wiemy, że podoba Wam się efekt finalny i doceniacie naszą pracę. 
Z dumą prezentujemy Waszą reklamę na imprezach targowych. Pokazujemy ją każdemu, kto szuka inspiracji i gotowych rozwiązań związanych z Waszą działalnością. 

Zaproszenie na Targi
Macie ochotę odwiedzić nas na Targach? Zapraszamy z otwartymi ramionami. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się z Wami i podamy najważniejsze informacje:
• datę oraz miejsce wydarzenia
• numer naszego stoiska 
• szczegóły dotyczące wejściówek

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam z łatwością znajdziecie informacje o imprezie, na którą się wybieramy by rozdać katalogi z Waszą reklamą. Polub nas żeby być na bieżąco: www.facebook.com/montemmediapl

Relacja z Targów
Jesteście na bieżąco z informacjami na temat dystrybucji katalogów z Waszą reklamą. Relację z Targów znajdziecie zawsze na naszym fanpage'u. Publikujemy zdjęcia i wiadomości na temat naszego stoiska, zainteresowania magazynami i zapraszamy Was do odwiedzin.
Szczegółowe informacje na temat naszej obecności na Targach otrzymacie wraz z Raportem z działań marketingowych.


Udostępnij