Obecność na Targach Warsaw Home - montemmedia.vanet.pl

Home&Life

Obecność na Targach Warsaw Home

Na przełomie września i października znów wybierzemy się na potężne wnętrzarskie Targi - Warsaw Home. Czterodniowa, międzynarodowa impreza odbędzie się w dniach 30.09-03.10.2020 roku by po raz kolejny, w jednym miejscu zrzeszyć entuzjastów dobrego designu. Ostania edycja, w której braliśmy udział, przyciągnęła prawie 75000 odwiedzających oraz 665 wystawców z różnych krajów.

To świetna okazja by swoje produkty i usługi zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców. W 2020 roku będziemy ponownie uczestniczyć w Targach, by godnie Was reprezentować i polecać zawsze wtedy, gdy nasi rozmówcy będą poszukiwań rozwiązań z zakresu Waszej działalności.

Targi Warsaw Home zostaną podzielone na 5 stref tematycznych:
• Selected Design, gdzie zostaną przedstawione meble z segmentu premium
• Selected Furniture dedykowana meblom, które poza urzekającym designem kuszą również funkcjonalnością
• Kitchen&Dining, gdzie znajdą się meble, systemy, armatura, sprzęt i akcesoria niezbędne w designerskiej kuchni
• Interior Finish, w której będą zaprezentowane wysokiej jakości elementy wykończenia
• Deco, miejsce dedykowane dekoracjom takim jak tekstylia, oświetlenie, dekoracje i świece.

Katalog drukowany
Najważniejszy element całej kampanii. Dlatego Waszej reklamie, która się w nim znajdzie, poświęcamy dużo czasu i dbamy o każdy szczegół. 
Nasz Dział Graficzny ustali z Wami koncepcję projektu. Na podstawie wytycznych oraz materiałów stworzymy propozycję, która odda to, co w Was najlepsze.
Następnie, skład katalogu oddamy do zaprzyjaźnionej drukarni, skąd po kilku dniach wróci do nas w postaci pachnących, drukowanych magazynów. Tego samego dnia wszystkie katalogi zostaną przez nas zapakowane, zaadresowane i wysłane do Was. Zawsze jest nam miło, gdy wstawiacie zdjęcia katalogu na Wasze profile społecznościowe. Wówczas wiemy, że podoba Wam się efekt finalny i doceniacie naszą pracę. 
Z dumą prezentujemy Waszą reklamę na imprezach targowych. Pokazujemy ją każdemu, kto szuka inspiracji i gotowych rozwiązań związanych z Waszą działalnością. 

Zaproszenie na Targi
Macie ochotę odwiedzić nas na Targach? Zapraszamy z otwartymi ramionami. Odpowiednio wcześniej skontaktujemy się z Wami i podamy najważniejsze informacje:
• datę oraz miejsce wydarzenia
• numer naszego stoiska 
• szczegóły dotyczące wejściówek

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Tam z łatwością znajdziecie informacje o imprezie, na którą się wybieramy by rozdać katalogi z Waszą reklamą. Polub nas żeby być na bieżąco: www.facebook.com/montemmediapl

Relacja z Targów
Jesteście na bieżąco z informacjami na temat dystrybucji katalogów z Waszą reklamą. Relację z Targów znajdziecie zawsze na naszym fanpage'u. Publikujemy zdjęcia i wiadomości na temat naszego stoiska, zainteresowania magazynami i zapraszamy Was do odwiedzin.
Szczegółowe informacje na temat naszej obecności na Targach otrzymacie wraz z Raportem z działań marketingowych.


Udostępnij