Raport z działań marketingowych - montemmedia.vanet.pl

Wpokoiku.pl

Raport z działań marketingowych

Co kwartał, przygotujemy kompleksowy raport ze wszystkich działań,
jakie dla Was zrealizowaliśmy.

Znajdą się w nim zarówno informacje na temat dystrybucji katalogu drukowanego podczas imprez targowych, jak i wyszczególnione akcje przeprowadzone w multimediach.

Otrzymacie dwa takie raporty w ciągu roku oraz roczne podsumowanie, które przygotujemy na przełomie roku. Przypomnimy w nim o poprzednich działaniach oraz przedstawimy wszystkie nowe akcje odbywające się w trakcie ostatniego kwartału. Dzięki temu dowiecie się o każdym kroku, który miał na celu doprowadzenie do Was jak największej ilości odbiorców.


--------------------------------------------------------------------------------------------------
''W imieniu BabyBall - suche baseniki z piłeczkami dla dzieci, pragnę wyrazić pozytywną opinię na temat współpracy z Montem Media Sp. z o. o. przy realizacji reklam dla nas na łamach katalogów wpokoiku.pl oraz mojewnętrza.pl. Współpraca z Montem Media to czysta przyjemność i najlepsza reklama. Katalogi zawsze tworzone są z wielką starannością i pomysłem. Kontakt szybki i konkretny co w tych czasach jest bardzo ważne. Mam nadzieje iż dalsza współpraca będzie układać się równie pomyślnie jak dotychczas. Wielkie podziękowania dla całego zespołu.''

BabyBall

 


Udostępnij